Krakowski bard zaśpiewał w Zamku Grodziec!

W sobotę w Zamku Grodziec odbył się koncert krakowskiego barda Mariusza Wdowina.  Wydarzenie zorganizowano w ramach cyklu „Najbardziej nastrojowych koncertów w regionie”. Cykl wrócił po długiej przerwie, przyciągając – spragnioną muzyki na żywo – publiczność.

Kameralna przestrzeń sali biesiadnej pozwoliła publiczności delektować się wyjątkowymi dźwiękami. Impreza była długo wyczekiwana. Kulturowe inicjatywy powodują, że zamek przybiera inne barwy. Artystyczna odsłona obiektu sprawia, że staje się on miejscem, gdzie mieszkańcy oraz turyści mogą i chcą się spotykać. Tak było w sobotę w zamkowej sali biesiadnej.

 „Występy na żywo to jest dla nas – nie chce mówić tylko w swoim imieniu, ja myślę, że to wszyscy tak odbieramy – taki pokarm dla duszy. Bo jednak taki żywy kontakt z publicznością, to jest coś, co zostaje na długo w pamięci. Było dużo inicjatyw i koncertów wirtualnych. Jednak powrót do koncertów na żywo to jest coś, za czym – myślę, że faktycznie wszyscy – tęskniliśmy” – mówił krakowski bard Mariusz Wdowin.

Organizatorami koncertu była Gmina Zagrodno i Zamek Grodziec.

fot. Bartłomiej Łuc
fot. Bartłomiej Łuc
fot. Bartłomiej Łuc
fot. Bartłomiej Łuc
fot. Bartłomiej Łuc