Za nami bajkowy Dzień Dziecka w Zamku Grodziec!

Tegoroczny Dzień Dziecka był wydarzeniem długo wyczekiwanym przez wszystkich mieszkańców Gminy Zagrodno. Na to wyjątkowe święto czekały nie tylko dzieci, ale i dorośli. 1 czerwca w Zamku Grodziec wszyscy mogli celebrować beztroski czas dzieciństwa!

Przebrani animatorzy umilali dzieciom czas, zachęcając do wspólnych zabaw i konkursów. Niecodziennym zainteresowaniem cieszyło się strzelanie z łuku. Nie zabrakło kolorowej waty cukrowej, baniek mydlanych, dmuchanych zamków, zjeżdżalni i – jak na Zamek Grodziec przystało – księżniczek oraz rycerzy! Na szczególną uwagę zasłużyły sobie także oryginalne rekwizyty filmowe. Wzrok małych odkrywców przykuwał: list z Hogwartu, kostium z serialu Czarownica, złota moneta z Piratów z Karaibów.

„Cieszymy się, że Zamek Grodziec znów zaczyna tętnić życiem. Nie ma chyba lepszej okazji do inauguracji turystycznego sezonu niż wyjątkowa zabawa z okazji Dnia Dziecka. Wszystkie dzieci zasługują na beztroską zabawę. Mam nadzieję, że dzisiaj udało nam się spełnić niejedno marzenie” – Karolina Bardowska – Wójt Gminy Zagrodno

Choć pogoda próbowała zepsuć plany, nic nie było w stanie zniechęcić najmłodszych uczestników zabawy. Było różnorodnie, bajkowo i kolorowo! Spójrzcie!

Fot. Iwona Rygielska